Нове приймальне відділення відкрили у Самбірській центральній районній лікарні

Реконструкцію приймального відділення Самбірської центральної районної лікарні проведено в межах програми Президента України «Велике будівництво». З цією метою з державного бюджету виділено 5927,9 млн грн. Іншу частину вартості реконструкції – 158,1 тис грн – профінансовано з місцевого бюджету Самбірської громади. Ремонтні роботи повністю завершені. Сьогодні у відкритті оновленого приймального відділення взяв участь голова Львівської ОДА Максим Козицький.

«Шановні медики! Я думаю, ви відчули зміни, які відбуваються. За цей рік в лікарню вкладено більше, ніж за минулих кілька років. Рік ковіду приніс нові виклики, але, водночас, примусив чиновників, владу, громадськість по-іншому подивитися на медицину. Лише вкладаючи в здоров’я людей, можна бути успішними. Проведення цієї реконструкції стало можливим завдяки ініціативі і програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво! Держава змінюється і ми є учасниками цих змін! Велика подяка всім, хто долучився до реконструкції приймального відділення!», – зазначив Максим Козицький.

Упродовж 2020 року проведено  внутрішні оздоблювальні роботи, заміну систем вентиляції,  каналізаційної мережі, системи водопостачання, влаштування критого навісу та проведено благоустрій території. Завершено загальнобудівельні роботи. Будівельна готовність об’єкту  – 100 %.

Також, в  межах  програми  «Велике будівництво», закуплено  за  кошти  державного  бюджету та поставлено в лікарню відповідно нове медичне обладнання: комп`ютерний томограф, ультразвукову діагностичну систему та рентгенівську діагностичну систему.

Відділення  екстреної  медичної допомоги  працює  в  цілодобовому  режимі надаючи  медичну  допомогу  в  невідкладних  станах.

За  рік  у  відділенні  здійснюється більше 10 000 госпіталізацій  пацієнтів на  стаціонарне  лікування. Оновлене відділення  та  нове обладнання  надасть  можливість  швидкого  встановлення  діагнозу  та  допоможе  лікарям оперативно, не  втрачаючи час,  надати  невідкладну  допомогу  для  порятунку  пацієнта.

Нагадаємо, програмою «Велике будівництво» передбачено реконструкцію приймальних відділень восьми закладів охорони здоров’я на Львівщині.