Підприємствам Львівщини, які займаються експортною діяльністю, пропонують долучитися до торговельної місії у Республіку Північна Македонія.

Так, у період з 1 по 4 грудня 2021 року сектор з питань підтримки експорту департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації спільно з Посольством України в Республіці Північна Македонія проведе торговельну місію до м. Скоп’є, Республіка Північна Македонія.

«Мета місії – представити експортний потенціал регіону на території Північної Македонії. До участі запрошуємо бізнес Львівщини зацікавлений у виході на нові ринки збуту», – розповіли у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Як зазначили у департаменті, найцікавішими секторами для македонської сторони є:

– харчовий сектор – охолоджене та заморожене м’ясо: яловичина, свинина, курятина; цукор буряковий (в мішках по 50 кг); сухе молоко; масло вершкове;
– деревообробний сектор – паливні гранули (пелети) для ТЕС.

Підприємства інших секторів, які теж зацікавлені у виході на ринок Північної Македонії, також можуть долучитися до участі в торговельній місії, для представлення своєї продукції та послуг на В2В зустрічах з представниками бізнесу Північної Македонії.

«Торговельна місія – це ефективний інструмент виходу на нові ринки та збільшення об’ємів експорту з можливістю налагодити прямі контакти з потенційними контрагентами», – наголосили у департаменті.

Заявку щодо участі у торговельній місії до Республіки Північної Македонії потрібно залишити за посиланням.

Термін подачі заявок включно до 08.11.2021 року.

Результати заявок щодо потенційної участі у торговельній місії до Республіки Північної Македонія допоможуть сформувати відповідний склад делегації представників бізнес- середовища Львівщини.

Додаткова інформація за тел.: (032) 261 27 13, (068) 143 04 42, e-mail: exportservice.loda@gmail.com сектор з питань підтримки експорту управління промисловості, підприємництва та інвестиційної політики департаменту економічної політики облдержадміністрації.