k2FtbBdWr1

Фільм «Мати Апостолів» отримав визнання на фестивалях в Канаді та США

Фільм «Мати Апостолів», головну роль в якому зіграла львівська акторка Наталія Половинка, отримав визнання на фестивалях в Канаді та США.

Український фільм «Мати Апостолів», що був представлений в Міжнародній програмі на фестивалі Ontario International Film Festival ONIFF отримав одразу чотири нагороди:

  1. найкращий режисер – Заза Буадзе;
  2. найкращий оператор – Олександр Земляний;
  3. найкраща акторка – Наталія Половинка;
  4. найкращий актор підтримки – Богдан Бенюк.

А на Міжнародному кінофестивалі New York Film Week (NYFW) у США головну роль у фільмі, яку зіграла Наталія Половинка, було визнано найкращою акторською роботою.

Воєнна драма “Мати Апостолів” – це розповідь про безмірну материнську любов. Коли сину загрожує небезпека, мати чимшвидше кидається на допомогу. Заради порятунку дитини вона здатна на усе, навіть пройти крізь пекло війни… Стрічка знята за реальними подіями, які відбувалися на сході України у 2014 році.

«Ми розповідаємо міжнародному глядачеві правду про війну України з Російською Федерацією. Про долі українців, які опинились по дві сторони лінії розмежування. Для іноземців це стає одкровенням, тому що багато з них навіть не знають про війну, що триває восьмий рік у центрі Європи», – зазначив продюсер фільму Дмитро Овечкін.

Картину “Мати Апостолів” створено компанією “Студія “Золоте Руно” за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, промокампанія фільму підтримана Державним агентством України з питань кіно.