k2FtbBdWr1

Пунктам екстреної медичної допомоги Львівщини передали 10 нових автомобілів «швидкої»

_1618829532_613x321.85255586951_3_0

Сьогодні біля Львівського обласного госпіталю ветеранів війни та репресованих ім. Ю. Липи у Винниках відбулося освячення 10-ти нових автомобілів швидкої медичної допомоги.

10 автомобілів на базі “Citroen Jumper” класу “В” закуплені Львівським обласним центром екстреної медичної допомоги у лютому цього року за кошти Національної служби здоров’я України.

За словами керівника ЛОЦ ЕМД та МК Андрія Васька, сім авто базуватимуться на станції екстреної медичної допомоги у Львові, а три –  використовуватимуть по районах області (зокрема, у Старому Самборі, Оряві та Буську).

У Львові завдяки прибуттю нових карет «швидкої» планують додатково сформувати дві-три нових бригади з водіями та  медиками, які щодня виходитимуть на зміни.

«ЛОДА і ЛОР поставили перед собою амбітне завдання – оновити автопарк нашої «екстренки». Якщо все піде за планом, вже до кінця цього року зі 170 карет швидкої допомоги 140 будуть новими! Тільки тоді, коли забезпечимо добрі умови праці і достойні зарплати для персоналу нашої «екстренки», зможемо розраховувати на якісну швидку медичну допомогу», – зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Школярів Львівщини запрошують взяти участь в комп'ютерному марафоні
Триває прийом заявок на конкурси, оголошені департаментом соцзахисту населення
На звання найкращої претендують майже 500 книг видавництв Львівщини
Налагоджувальне управління ДП «Львівугілля» відзначило ювілей
Педагогів навчатимуть методам проведення уроків у дистанційному режимі
Фонд соцстрахування України профінансував одноразову допомогу для родини медичного працівника зі Льв...