Пунктам екстреної медичної допомоги Львівщини передали 10 нових автомобілів «швидкої»

_1618829532_613x321.85255586951_3_0

Сьогодні біля Львівського обласного госпіталю ветеранів війни та репресованих ім. Ю. Липи у Винниках відбулося освячення 10-ти нових автомобілів швидкої медичної допомоги.

10 автомобілів на базі “Citroen Jumper” класу “В” закуплені Львівським обласним центром екстреної медичної допомоги у лютому цього року за кошти Національної служби здоров’я України.

За словами керівника ЛОЦ ЕМД та МК Андрія Васька, сім авто базуватимуться на станції екстреної медичної допомоги у Львові, а три –  використовуватимуть по районах області (зокрема, у Старому Самборі, Оряві та Буську).

У Львові завдяки прибуттю нових карет «швидкої» планують додатково сформувати дві-три нових бригади з водіями та  медиками, які щодня виходитимуть на зміни.

«ЛОДА і ЛОР поставили перед собою амбітне завдання – оновити автопарк нашої «екстренки». Якщо все піде за планом, вже до кінця цього року зі 170 карет швидкої допомоги 140 будуть новими! Тільки тоді, коли забезпечимо добрі умови праці і достойні зарплати для персоналу нашої «екстренки», зможемо розраховувати на якісну швидку медичну допомогу», – зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Розповісти у соціальних мережах

Школярів Львівщини запрошують взяти участь в комп'ютерному марафоні
Триває прийом заявок на конкурси, оголошені департаментом соцзахисту населення
На звання найкращої претендують майже 500 книг видавництв Львівщини