k2FtbBdWr1

Нові плавучі екобудинки можуть пережити зміни клімату і будуть повністю енергонезалежними

Англійські архітектори, дизайнери та голландські будівельники об’єдналися, щоб представити проєкт плавучих екобудинків, які можна збирати як конструктор. Розробники обіцяють облаштувати будівлі сонячними панелями та системою перероблення дощової води. 19

Їхня основна перевага – можливість в будь-який момент змінити краєвид з вікна і перебути наслідки глобального потепління.
Ці споруди мають дві основні переваги – конструкції здатні витримати майбутні зміни клімату і мають повну енергетичну незалежність.
Розробники назвали невисоку вартість та стійкість до змін навколишнього середовища основними перевагами проєкту, який, за їхніми словами, буде пропонувати «доступне житло, вільне від обмежень наземного будівництва та стійке до загрози повені.
Для системи охолодження конструктори планують використовувати воду під будинком. На верхньому рівні будуть сонячні батареї для вироблення енергії та система збору та очищення дощової води.
Якщо кілька таких будинків будуть плавати поряд, можна буде створювати загальний запас енергії.
Увесь інший дизайн також створили з ідеєю мінімальної витрати енергії. На плоскому даху можна навіть розбити сад, а з тераси буде дуже зручно ловити рибу.
Модульні водні будинки все ще перебувають на стадії розробки. Конструктори працюють над прототипом, але скоро планують вивести їх на ринок, щойно будуть задоволені їхньою якістю та доступністю.
За задумом творців, завдяки сучасним технологіям житло надасть власникові максимум комфорту з мінімумом негативного впливу на навколишнє середовище.