19 липня в Україні відзначають День тренера

У 2021 році Президент України підписав указ «Про День тренера». Адже 19 липня 1996 року Україна вперше взяла участь в Олімпійських Іграх як незалежна та самостійна команда.

Тренер – це друга сім’я для тих, хто прямує до вершин спорту. Тренер – натхненник, наставник, мотиватор, стимул, який щодня працює, як над собою, так і над своїми вихованцями.
Розділяє злети і падіння, сльози радості і нагороди. Готує фізично і морально майбутніх спортсменів до масштабних змагань у професійному спорті. Робить свій внесок у розвиток державного спорту та здоров’я нації.
Львівська районна військова адміністрація вітає усіх тренерів та бажає міцного здоров’я, наполегливості, витримки, відданих і старанних вихованців, якомога більше перемог, енергії , цілеспрямованості і завзятості!