О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Львівська райдержадміністрація оголошує конкурс по відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, яка перебуває у власності фізичної особи та підлягає викупу для суспільних потреб для реалізації проекту «Будівництво північної ділянки об’їзної автомобільної дороги м.Львів».

Підстава: Закон України «Про відчуження земельних ділянок, інших об’єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності», постанова Кабінету Міністрів України від 29.01.2020 №36 «Деякі питання дорожнього господарства» постанова Кабінету Міністрів України від 26.08.2020 № 758 «Про внесення змін до Порядку спрямування коштів державного дорожнього фонду»,  розпорядження Львівської обласної державної адміністрації від 23.04.2020 №268/0/5-20 «Про викуп земельних ділянок для суспільних потреб».

Перелік та основні характеристики об’єкту, що підлягає викупу при реалізації проекту

п/п

Назва об’єкту викупу, характеристики Місце розташування Форма власності Власник об’єкта
 1  площа – 0,0363 га

КВЦПЗ 01.03 Для ведення особистого селянського господарства

с. Гряда, Львівський район  приватна Базарник Володимир Володимирович

Для участі у конкурсі по відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, яка перебуває у власності фізичної особи та підлягає викупу для суспільних потреб для реалізації проекту «Будівництво північної ділянки об’їзної автомобільної дороги м.Львів», учасникам конкурсу до 09.30 год. 12 липня 2021 року необхідно подати в Львівську районну державну адміністрацію (м. Кам’янка-Бузька, вул. Незалежності, 27)  наступні документи в опечатаному конверті:

– заяву про участь в конкурсі;

– копії належним чином завірених установчих документів учасника конкурсу;

– копію кваліфікаційного свідоцтва оцінювача;

– пропозицію щодо умов оплати відповідно до калькуляції витрат та строків виконання.

Дата проведення конкурсу: 12.07.2021 о 10 год. 00 хв. в приміщенні Львівської районної державної адміністрації.