На стадіоні «Арена Львів» пройшов навчальний збір керівного складу цивільного захисту Львівської області

Сьогодні, 22 червня, на ДП «Арена Львів» відбувся навчально-методичний збір з керівним складом місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування щодо організації та виконання повноважень у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та реагування на них у мирний час та в особливий період з демонстрацією зразків пожежно-рятувальної техніки, проведенням показових навчань з ліквідації пожеж і надзвичайних ситуацій. До участі у зборах долучились голова Львівської райдержадміністрації Христина Замула та начальник відділу з питань оборонної роботи та цивільного захисту Львівської райдержадміністрації Олег Хаба.

В рамках навчань продемонстрували дії з організації та виконання пожежно-рятувальних робіт під час пожежі на об’єктах з масовим перебуванням людей, відпрацювали аварійно-рятувальні роботи під час ліквідації наслідків ДТП та розливу небезпечних хімічних речовин.
Навчання проходили у три етапи: реагування групи радіаційного, хімічного та біологічного захисту на подію, пов’язану із розливом небезпечної хімічної речовини; проведення аварійно-рятувальних робіт внаслідок дорожньо-транспортної пригоди; порятунок людей та гасіння умовної пожежі у приміщенні стадіону.
Окрім того, з керівним складом місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування,їх структурних підрозділів провели навчальне заняття щодо організації та виконання повноважень у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та реагування на них у мирний час та в особливий період.