Обласна комісія обрала переможця конкурсу на посаду директора заповідника «Стільське городище»

Згідно з рішенням обласної конкурсної комісії з обрання директора КЗ ЛОР «Історико-культурний заповідник «Стільське городище» переможцем конкурсу на посаду директора заповідника стала викладачка та концертмейстерка Миколаївської дитячої школи мистецтв Ірина Іваночко. Тепер обрану кандидатуру має затвердити сесія Львівської обласної ради.

«У заповіднику є багато нагальних проблем, які потрібно вирішувати. Досі немає визначених меж, а туристичні маршрути потребують маркування. Сподіваємося, що нове керівництво докладе максимум зусиль для розвитку туристичного і наукового потенціалу заповідника», – зазначила директорка департаменту архітектури та містобудування Львівської ОДА Олена Василько.

Окрім Ірини Іваночко, участь у конкурсі брав заступник керівника заповідника – Руслан Коропецький.

Ірина Іваночко  раніше працювала на різних посадах у Миколаївській районній державній адміністрації, де п’ятнадцять років очолювала відділ культури, молоді та спорту. Була депутаткою Миколаївської міської ради IV-V скликань (голова комісії з питань культури, освіти, молоді та спорту). Зараз працює у Миколаївській дитячій школі мистецтв.

Фото: Львівська обласна рада