Обласний молодіжний центр шукає ведучих подкастів

Команда NEZABAROM шукає ведучих, які хочуть запустити свій подкаст та долучитися до створення мотиваційного контенту для молоді. Спробувати себе в цій ролі можуть молоді люди, які мають креативні ідеї подкасту, актуального для сучасної молоді. Запис буде відбуватися у студії з професійним обладнанням.

Платформа молодіжних подкастів NEZABAROM – це проєкт Львівського обласного молодіжного центру, мета якого – розвиток україномовного подкастингу та створення мотивуючого, корисного контенту для молоді. Історія створення платформи розпочалася з освітнього проєкту #Хочу_на_радіо, який обласний молодіжний центр реалізовував в партнерстві з молодіжним радіо «GRAPE». Під час курсу учасники ознайомилися з роботою радіо та спробували себе в ролі ведучих. Після завершення проєкту виникла ідея об’єднатися та створити щось своє. На платформі публікуються подкасти про професії, саморозвиток, пізнання себе і світу, стосунки, баланс в житті.

«Ми з нетерпінням чекаємо на нових людей в команду зі свіжими ідеями. Якщо ви горите бажанням творити аудіоконтент, готові до системної роботи в команді, і любите подкасти, тоді без вагань подавайтеся. Навіть якщо не маєте попереднього досвіду, головне – велика мотивація, ініціативність і відповідальність», – зазначає координаторка платформи “NЕZABAROM”, комунікаційна менеджерка Львівського обласного молодіжного центру Катерина Воронова.

Умови для участі у відборі:

– Презентувати власну ідею подкасту на тему, яка буде актуальна для молодіжної аудиторії.

– Записати пілотний епізод свого подкасту. Технічна якість запису не важлива, головне – це відтворити основну ідею та формат.

– Бути готовим/ою створювати епізоди регулярно.

Також важливо, аби ідея подкасту збігалася з місією платформи NEZABAROM та Львівський обласний молодіжний центр. Місія NEZABAROM – створювати мотиваційний, корисний і легкий для сприйняття контент для молоді. Місія Львівський обласний молодіжний центр – творити прогресивне середовище та сприяти реалізації потенціалу молоді.

Для участі в відборі необхідно заповнити анкету за посиланням.

Дедлайн подачі заявки – 12 грудня. За додатковою інформацією можна звертатися  за телефоном – 0997219250 (Катерина Воронова).

Платформа молодіжних подкастів “NЕZABAROM” доступна в соціальних мережах. Підписатися на проєкт можна за посиланнями: