Область має всі шанси вийти з «червоної» зони вже наступного тижня

_1618932596_613x321.41601255887_3_0_nw

Згідно моніторингу захворюваності населення Львівської області на COVID-19, за період пандемії зареєстровано 123874 підтверджених випадків COVID-19,  померло – 3064 особи, одужало – 90142 особи (станом на 20.04.2021р.).

За даними МОЗ України, область поки що знаходиться у «червоній» зоні, однак починаючи з 14-го тижня року спостерігається тенденція до зниження захворюваності на коронавірусну хворобу – на 4,8%. За 15-ий тиждень зниження відбулось на 26,86%.

«Так, впродовж останніх 14 днів встановлено, що інтенсивний показник захворюваності на 100 тисяч населення у Львівській області зменшився на 15,56%. Підсумовуючи вище сказане, якщо така динаміка буде продовжуватись і надалі, то область має всі шанси вийти з «червоної» зони вже наступного тижня. Але дотримуватись правил безпеки слід незалежно від того діє карантин чи ні», – зазначив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Пам’ятайте! Зменшити ризик зараження коронавірусом та подальшого поширення інфекції є доволі просто: регулярно обробляйте руки дезінфектором, тримайтеся на відстані не менше метра, не торкайтесь слизових оболонок брудними руками, дотримуйтесь правил респіраторної гігієни дихання та кашлю, самоізолюйтесь до одужання, при виникненні перших ознак дзвоніть до сімейного лікаря.

Розповісти у соціальних мережах

Стартує прийом заявок на отримання фінансової підтримки в галузі культури
Львівська ОДА та обласна рада заснували Агенцію регіонального розвитку
Фінансування з обласного бюджету: звіт за тиждень