Офіс підтримки цивільного населення в м. Кам’янка-Бузька при Львівській РВА продовжує сприяти у наданні різного виду допомоги

А саме:

✔️гуманітарна;

✔️юридична;

✔️медична та психологічна.

🤝Допомагаємо:

🇺🇦внутрішньо переміщеним громадянам;

🇺🇦родинам військовослужбовців;

🇺🇦місцевим мешканцям, які опинилися у скрутних життєвих обставинах.

У Координаційному центрі відбулася презентація щодо допомоги з транспортування «Соціальне таксі» для людей з вразливих категорій населення: людей з інвалідністю, літніх людей(60+) та людей, що мають труднощі з пересуванням, за участі БО «Прем‘єр Уржанс Інтернасіональ».

Присутнім розповіли:

– що таке «Соціальне таксі»;

– куди можна дістатись за допомогою «Соціального таксі»;

– хто може скористатися вказаною послугою та у яких випадках може бути надана послуга «Соціального таксі»;

– порядок надання соціальної послуги.

Також фахівцями зазначеної організації з працівниками КЦ в м. Кам’янка-Бузька було проведено актуальну оцінку-опитувальник сільської місцевості у с. Неслухів Новояричівської ТГ для встановлення об’єктивних факторів захисту та рівня проживання.

👆Крім цього, в соціальному житлі с. Неслухів Новояричівської громади та у місці тимчасового проживання смт Запитів «Гелікон», БО «Моя незалежна країна» організувала та провела безкоштовний майстер-клас «Вироби з повітряного пластиліну» для дітей з числа ВПО від 5 до 12 років та їх батьків.

Всі учасники були у захваті від проведеного заходу та солодких подарунків, які вони отримали після закінчення майстер-класу.

Дякуємо усім за допомогу та підтримку!

Якщо ваша організація також бажає долучитись, будь ласка, заповніть форму для партнерів за посиланням bit.ly/kc_partnery.

Максим Козицький

Андрій Ковальський