k2FtbBdWr1

Оксана Линів стала першою диригенткою на Байройтському фестивалі

Вперше за 145 років одним з найпрестижніших оперних фестивалів, що проводять у Байройті (Німеччина), диригувала українка Оксана Линів. Диригентка відкрила фестиваль постановкою опери «Летючий голландець».

«Це була моя перша вагнерівська постановка в Німеччині, і одразу в Байройті! Дуже всім дякую!!!», – написала Оксана Линів на своїй сторінці у Фейсбуці.

Байройтський фестиваль — один із найвідоміших музичних фестивалів у світі. Проводиться щорічно в Байройті і присвячений німецькому композитору ХІХ століття Ріхарду Вагнеру. Щороку фестиваль відвідують люди зі сфери мистецтва, шоу-бізнесу, державні діячі та політики. Цього року почесною гостею була канцлерка Німеччини Ангела Меркель

Оксана Линів — всесвітньовідома українська диригентка. Стала першою жінкою на посаді головного диригента Опери та філармонійного оркестру в місті Ґрац. Засновниця та художня керівниця фестивалю “LvivMozArt”, засновниця та головна диригентка Молодіжного симфонічного оркестру України — “YsOU”.

Нагадаємо, минулого року провідні  німецькі критики присвоїли львів’янці Оксані Линів у Берліні нагороду “Oper!Awards” і звання «Найкраща диригентка 2020»