Оновлено: станом на 10:55 год відбій повітряної тривоги!

Слухайте повідомлення цивільного захисту на «Перший Західний, телеканал Правда тут. Львів,  телеканал UA. Львів, радіо “Перше”, радіо “Львівська хвиля”, радіо “Люкс”, радіо “Вголос” або радіо “Незалежність». Дійте згідно з інструкціями.

Важливо: рекомендації щодо дій населення за сигналом оповіщення «Повітряна тривога».

У будь-якому випадку сигнал «Повітряна тривога» означає, що маємо виконати такі дії:

Якщо ви вдома, вимкніть світло та газ, візьміть документи, необхідні ліки, трохи харчів та води і перейдіть у найближче укриття. Повідомте сусідів та осіб з інвалідністю. Допоможіть їм перейти в укриття.

Залишайтеся в укритті до наступного сигналу сирени, яка означає відбій повітряної тривоги! Не виходьте, доки не буде дано команди відбій повітряної тривоги!

Стежте за новинами на сайті ЛОДА або ж на телеграм-каналі департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

Зверніть увагу: другий сигнал сирени в області дозволяє вийти з укриттів

Якщо ви не маєте змоги у момент оповіщення прослухати інформацію, то вона завжди може безкоштовно зателефонувати на багатоканальний телефон за номером 0800-600-491.