k2FtbBdWr1

Двоє каратистів Львівщини вибороли бронзові медалі на міжнародному турнірі

В Об’єднаних Арабських Еміратах 18 лютого стартував міжнародний турнір серії «Карате 1 Прем’єр-Ліга». У складі національної збірної змагалось четверо львів‘ян, двом з них вдалось вибороти бронзові медалі.

Діана Шостак  стала третьою у ваговій категорії 61 кг. Вона здобула бронзу, вигравши у бронзовому фіналі у росіянки Анни Родіної з рахунком 1:0. Станіслав Горуна став бронзовим призером у вазі 75 кг. У поєдинку за третє місце він переміг спортсмена з Бельгії Квентіна Махада з рахунком 5:4.

За крок до медалі зупинились Галина Мельник у ваговій категорії 68 кг та Катерина Крива у категорії 50 кг. Усього українці завоювали 4 медалі.

Нагадаємо, Карате 1 Прем’єр-ліга – найважливіша ліга у світі карате. Змагання ліги об’єднують  найкращих спортсменів світу та відбуваються у різних країнах.