Оперативна інформація від Генерального штабу Збройних сил станом на 06:00

У білорусі намагаються зупинити незаконний обіг зброї та боєприпасів, які могли втратити російські підрозділи.

Ворог обстріляв з мінометів калібру 120-мм і ствольної артилерії райони Бачівська та Краснопілля Сумської області, а також Заріччя Чернігівської області.
На Слобожанському напрямку противник здійснював обстріли в районах населених пунктів Тернова та Черкаські Тишки.
Ворог намагається покращити тактичне положення в районі Ізюму та відновити наступ на Словʼянськ. Обстріляв з артилерії, реактивних систем залпового вогню, мінометів і танків райони населених пунктів Чепіль, Довгеньке, Курулька, Богородичне та Студенок.
На Донецькому напрямку головні зусилля противника зосереджені на взятті під повний контроль населеного пункту Лиман і спробах покращити тактичне становище поблизу Сєвєродонецька й Авдіївки.
Ворог активно застосовує засоби радіоелектронної боротьби на Бахмутському та Авдіївському напрямках. Задіяв артилерію та штурмову авіацію по позиціях українських підрозділів і цивільній інфраструктурі регіону.
Ворог намагається закріпитись у районі Сєвєродонецька. Здійснював штурм у напрямку населеного пункту Устинівка, успіху не мав.
На Бахмутському напрямку противник безуспішно намагався наступати в районах Комишувахи, Липового і Нагірного.
На Авдіївському напрямку окупанти здійснювали штурмові дії в районах Красногорівки, Камʼянки, Авдіївки та Пісків, успіху не мали.
На Новопавлівському напрямку ворог здійснив спробу наступу в районі населеного пункту Золота Нива, із втратами відійшов.
На Запорізькому напрямку противник обстріляв з артилерії райони населених пунктів Новопіль, Чарівне, Оріхів і Кам’янка.
На Миколаївському напрямку ворог намагається покращити тактичне становище та забезпечити вихід на адмінкордони Херсонської області. Здійснював штурм у районі населеного пункту Таврійське, успіху не мав.
На Криворізькому напрямку російські окупанти безуспішно намагалися здійснити штурмові дії в районі населеного пункту Миколаївка. Обстрілювали цивільну інфраструктуру поблизу Осокорівки, Трудолюбівки та Добрянки.