k2FtbBdWr1

На Львівщині є понад 2600 вакансій для тих, хто шукає роботу

Із 2662 вакансій Львівської обласної служби зайнятості у понад 230 пропозиціях роботи вказана заробітна плата від 15 до 40 тисяч гривень.

⚪️Зокрема, 15 тисяч гривень працедавці готові платити водіям автотранспортних засобів, швачкам, машиністам екскаватора, слюсарю-електромонтажнику, токарю, шліфувальнику, виробнику м’ясних напівфабрикатів, начальнику виробництва, лікарю з ультразвукової діагностики та лікарю пункту з охорони здоров’я, інженеру з підготовки виробництва, завідувачу аптеки, головному енергетику, гідрогеологу, менеджеру (управителю) зі збуту або з постачання, трактористу, електрослюсарю підземному, зварнику тощо.
На зарплату 15-20 тисяч гривень можуть сподіватися машиністи екскаватора, ковалі-штампувальники і ковалі на молотах і пресах, лікарі різного профілю, комірник, машиніст бульдозера, теплотехнік, агент комерційний, слюсар-ремонтник і слюсар аварійно-відновлювальних робіт, бухгалтер, фахівець, монтер колії, логіст і майстер виробничої дільниці.
Заробіток від 20 до 40 тисяч гривень пропонують лікарям різної спеціалізації, інженеру-енергетику, бригадиру на дільницях основного виробництва, машиністу автогрейдера, машиністу механічного котка, агроному, водіям автотранспортних засобів, інженеру-конструктору, інженеру-програмісту, пивовару, апаратнику оброблення зерна та ін.
Із переліком вакантних посад на Львівщині можна ознайомитися за посиланням https://bit.ly/3wPkT6l.
⚪️Також щодня на телеграм-каналі Державної служби зайнятості «Робота зараз: Державна служба зайнятості» (https://t.me/worknowdcz) оновлюють інформацію про кадрову потребу фірм і компаній.
Шукачі роботи можуть самостійно оформити підписку на вакансії, знайшовши та запустивши на телеграм-каналі чат-бот @DCZWorkNowBbot, послідовно обравши розділи «громадянам», «пошук роботи» та підписавшись на надсилання оновлень за регіоном чи галуззю.