k2FtbBdWr1

Орест Чемерис і Роман Шепеляк взяли участь у І міжнародній конференції з питань захворюваності, поширеності та вакцинації від ковіду

24 листопада 2021 року в Жешуві (Підкарпатське воєводство Республіки Польща) відбулась І міжнародна конференція з питань захворюваності, поширеності та вакцинації від ковіду.

Участь в заході взяли керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис, директор департаменту міжнародної технічної допомоги і міжнародного співробітництва Львівської ОДА Роман Шепеляк, воєвода Підкарпатського воєводства Ева Ленярт, головний санітарний лікар Польщі, воєвода Люблінського воєводства.

До зустрічі через Zoom-платформу долучився Міністр охорони здоров’я Польщі Адам Недзельський.

Обговорили актуальні питання захворюваності та вакцинації проти коронавірусної хвороби. Також в ході зустрічі йшлось про важливі аспекти стимулу населення до вакцинації та досвіду інших країн у цьому процесі.

«COVID-19 спричинив руйнівну кількість загиблих по всьому світу. Тепер ми можемо категорично заявити, що без вакцин проти COVID-19, як головного інструменту для стримування цієї пандемії, не обійтися, адже вони збільшили наші шанси на перемогу. Але вакцини повинні супроводжуватися рядом превентивних заходів, щоб зберегти низький рівень передачі та зберегти суспільство відкритим», – наголосив під час конференції директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.