Організаційна нарада щодо жіночого автопробігу «Галицький ПАЗЛ»

Наприкінці вересня відбудеться жіночий автопробіг «Галицький ПАЗЛ», котрий ініціюють громадські організації «Спілка автомобілістів Львівщини» та «Спілка жінок Львівщини». Захід проведуть 26 вересня. Про це говорили під час організаційної наради під керівництвом першого заступника голови ОДА Андрія Годика з профільними службами та керівниками районів області. Автопробіг відбудеться за підтримки Львівської ОДА.

Орієнтовний маршрут автоколони проходитиме через Львівський, Стрийський, Дрогобицький, Самбірський та Яворівський райони. Зокрема, через населені пункти: м. Львів (Старт – Арена «Львів») – м. Миколаїв – м. Стрий – смт. Верхнє Синьовидне – м. Східниця – м. Дрогобич – м. Самбір – м. Краковець – м. Новояворівськ – смт Івано-Франкове – с. Рясна-Руська. Відстань – 300 кілометрів.
Мета – привернення уваги суспільства до безпеки дорожнього руху, культури поведінки на дорогах, ролі жінки за кермом, популяризація ролі громад в умовах нового адміністративно-територіального устрою.

Особливістю заходу є те, що представники з різних куточків Львівщини формуватимуть карту області – кожен вкладатиме пазл свого району на спеціально заготовлений макет, об’єднуючи громади Львівщини в єдине ціле.