k2FtbBdWr1

Оркестр «INSO-Львів» відкриє концертний сезон у Львівській національній філармонії

У суботу, 4 вересня, о 18:00 год у Львівській національній філармонії відбудеться концерт оркестру «INSO-Львів» «VIVERE EST COGITARE – Жити, значить мислити».  Цим виступом «INSO-Львів» відкриє концертний сезон 2021-2022 р. Про це інформує пресслужба оркестру. 

У програмі – Анна Корсун. Audioguide for singing orchestra та Ґустав Малєр. Симфонія №1  Ре мажор. Диригуватиме Кирило Карабиць.

«INSO-Львів» завжди дивує своїх слухачів непересічністю ідей та майстерністю їхнього музичного втілення. Цього сезону оркестр не просто готовий дивувати, а вражати – обираючи надскладний (часом маловідомий, часом абсолютно експериментальний та новітній) матеріал для того, щоб йти у фарватері зі світовими музичними майданчиками. До того ж у цьому сезоні «INSO-Львів» знову матиме змогу працювати із всесвітньо відомим диригентом Кирилом Карабицем. Особливості  цій миті додає і те, що вперше за півтора року весь оркестр зіграє на одній сцені.

Винятковим робить репертуар незвичне поєднання композиторів – Ґустава Малера та Анни Корсун (сучасної українсько-німецької композиторки). Для Анни музика вважається ефемерним мистецтвом, сутнісно незрозумілим, що здатне впливати на емоції, відчуття – щось на кшталт магії. Натомість Малєр вважав себе інструментом, на якому грає Всесвіт, природа. Природа для нього – єдина, всеосяжна субстанція, що виявляється в нескінченності окремих речей.

Квитки на концерт можна придбати за посиланням.

Зазначимо, що багаторічним мистецьким керівником оркестру був народний артист України, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка, академік Академії мистецтв України, професор, кандидат мистецтвознавства, Герой України – Мирослав Скорик (1938—2020). Зараз мистецьким керівником оркестру є Валерій Соколов.

Довідково:

«ІNSO-Львів» (International Symphony Orchestra) є одним із найкращих виразників того, що український культурний продукт вартий світового визнання і про це невпинно засвідчує його співпраця із всесвітньо відомими музикантами та диригентами. Якість музики та висока майстерність – визначальні фактори, які вирізняють його та, зрештою, надають гнучкості у виборі репертуару: від класики до джазу, від опери до мюзиклів та популярної музики. Це притягує солістів із світовими іменами, які успішно виступали у концертних програмах «INSO-Львів», а також диригентів, з якими оркестр пов’язує плідну та успішну співпрацю.

«ІNSO-Львів» – це один із тих оркестрів, який широко гастролює по Європі, Китаю, Колумбії та Єгипту. Він з року у рік виконує почесну роль базового оркестру на міжнародних фестивалях, урочистих подіях та конкурсах. До того ж CD оркестру відзначені нагородами Radio Swiss Classic.