k2FtbBdWr1

Осіння «Львівська Сотка» зібрала понад 700 велосипедистів

Понад 700 велосипедистів взяли участь у традиційному марафоні «Львівська Сотка. Осінь». Прихильники велоспорту мали змогу здолати дистанцію у 60 та 100 кілометрів на вибір. Символічний старт відбувся у центрі Львова на площі Ринок. Організувала змагання громадська організація «Lviv Bicycle Club» за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОДА

«Осіння  «Львівська Сотка» – це практично останній у сезоні шосейний марафон. Це  було доволі вдале для нас велоліто, адже сумарно події, які ми провелиз нашими партнерами Lviv Bicycle Club зібрали понад 5 тисяч прихильників велоспорту з різних куточків України з-за кордону», – зауважує керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

Переможцем веломарафону став львів’янин Віктор Гузов. Дистанцію у 100 кілометрів він здолав за 1 годину 58 хвилин 10 секунд. Лише на секунду пізніше Віктора фінішну лінію перетнув дніпрянин Андрій Козаченко і майже одночасно з ним фінішував киянин Андрій Скорий. Час срібного й бронзового призера – 01:58:11.

Серед жінок золото виборола вихованка Луганської обласної школи вищої спортивної майстерності Вікторія Ярошенко. 100 кілометрів велосипедистка здолала за 2 години 6 хвилин 22 секунди. Срібною призеркою стала полтавчанка Єлизавета Дяченко, яка фінішувала з часом 2 години 17 хвилин 51 секунда. На секунду пізніше перетнула фініш Ольга Ящук, яка й виборола бронзу.

Нагадаємо, вперше велоперегони «Львівська Сотка» відбулись у 2010-му році. Тоді участь взяли лише 35 велосипедистів. З 2018-го року змагання відбуваються двічі на рік за різними маршрутами.