Освітнім закладам Львівського району передали три нові шкільні автобуси

Ключі від трьох шкільних автобусів передали сьогодні навчальним закладам Львівського району. Їх придбали коштом освітньої субвенції з державного бюджету на засадах співфінансування з місцевими бюджетами. Вартість одного «школярика» становить близько 1,88 млн грн.

Шкільні автобуси марки «АТАМАN D093S2», виробництва Черкаського автомобільного заводу, 2021 року випуску, обладнані відповідно до всіх стандартів і вимог, які висуваються до шкільного транспорту в Україні. Їхня загальна пасажиромісткість– 31 місце.
Перелік шкіл Львівського району, які отримали сьогодні новий транспорт:
▪️Львівська міська територіальна громада➖ ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 м.Львова;
▪️Кам’янка-Бузька територіальна громада ➖ЗЗСО №2 ім.Григорія Тютюнника Кам’янка – Бузької міської ради;
▪️Бібрська територіальна громада ➖Бібрський ОЗ ЗСО І-ІІІ ступенів імені Уляни Кравченко Бібрської міської ради.