Відбулось засідання районної призовної комісії

1 жовтня розпочалась осіння призовна кампанія на військову строкову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань. Під час сьогоднішнього засідання районної призовної комісії обговорили хід підготовки до виконання призову на території району.

Присутнім наголошено на питаннях чинного законодавства щодо військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів в частині обов’язків та вимог.
У ході наради окреслили основні завдання, які покладено на місцеві органи влади. Так, на усіх територіях має повноцінно здійснюватися оповіщення призовників, проводитися медичний огляд, поряд з цим, має бути забезпечено довіз призовників безпосередньо на збірний пункт.
На цей час, виконання планових показників з призову громадян на строкову військову службу є пріоритетним державним завданням, яке необхідно виконати у встановлені терміни та в повному обсязі.