Пам‘ятні заходи з нагоди 35-річчя Чорнобильської катастрофи

Сьогодні, 26 квітня, у місті Жовква біля пам’ятного меморіалу жертвам Чорнобильської катастрофи відбулись урочистості до 35-их роковин Чорнобильської катастрофи.

Участь у заході взяли народний депутат України Ростислав Тістик, голова Жовківської міської ради Олег Вольський, заступник голови Львівської райдержадміністрації Андрій Ковальський.
         «35 років тому Чорнобильська катастрофа приголомшила страшним розмахом незвіданого раніше лиха, трагічність наслідків якого Україна та світова спільнота відчуватиме ще довго. Це день, який для українців відмічений знаком біди та болю. Ми повинні пам’ятати цю страшну трагедію нашої країни! Висловлюю щирі слова подяки ліквідаторам за те, що ціною свого життя і здоров’я закрили собою світ від Чорнобильської біди. Безсумнівно, керівництво Львівської районної державної адміністрації всіляко підтримуватиме та допомагатиме ліквідаторам та тим, хто постраждав від страшного лиха», – звернувся до присутніх заступник голови Львівської райдержадміністрації Андрій Ковальський.
        У пам’ять тих, хто пожертвував своїм життям, рятуючи світ від атомного лиха, священики відслужили чин панахиди.