Пенсіонерам Львівщини з 1 липня перерахували пенсії

_1625230550_613x321_3_0_nw

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік», з 1 липня 2021 року розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, зріс з 1769 грн до 1854 грн. У зв’язку з цим, з 1 липня поточного року перерахували пенсії близько 558 тис. пенсіонерам Львівської області, розмір пенсій збільшено 310,5 тис. осіб, середній розмір їх підвищення  по області – 49,21 грн.

Окрім того, на виконання пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2021 року № 127 “Про додаткові заходи соціального захисту у 2021 році”, з 1 липня 2021 року 13,1 тис. пенсіонерів Львівщини, яким пенсії призначені відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” за зверненнями, які надійшли по 31 грудня 2020 року включно, та розмір пенсії яких із січня по липень 2021 року включно не індексувався або не підвищувався через  збільшення прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність/мінімальної заробітної плати, в межах максимального розміру пенсії, встановлено щомісячну доплату в розмірі до 100 грн.

Середній розмір підвищення по області – 65,70 гривень.

Розмір підвищення пенсії за результатами перерахунку залежить від того, які складові входять до пенсійної виплати, що обчислюється від прожиткового мінімуму.

Перерахунок проведено в автоматичному режимі. Виплата перерахованих пенсій буде проводитись з 4 липня.

16 липня набирають чинності норми мовного закону щодо книговидання та книгорозповсюдження
Віртуальне середньовічне місто, дитячі квести та екскурсії – заповідник Древній Звенигород запрошує ...
До річниці Незалежності України створили 3D-тур пам’ятками Львівщини
У школах Львівщини триває підготовка до навчального року