k2FtbBdWr1

Передостаннє відео до Дня музеїв присвятили Львівській галереї мистецтв ім. Б. Возницького

_1621253696_613x321_3_0_nw

Сьогодні оприлюднили передостанній відеоролик із серії відео про музеї Львівщини, який присвячений Львівській національній картинній галереї ім. Бориса Возницького.  

«Цей музей – один з найбагатших і найбільших за експозиційною площею в Україні, а його відділи розташовані у різних куточках міста Лева. Тож запрошую не лише до перегляду ролика, а й до відвідин цих неймовірних місць!», – зазначив у своєму дописі у Фейсбуці голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Відео можна переглянути за посиланням – https://www.facebook.com/maks.kozytskyy/posts/3941491849220793

Початком відкриття галереї вважається 14 лютого 1907 р., коли до галереї привезли колекцію західноєвропейського мистецтва українського цукрового магната з Поділля Івана Яковича, до якої входило понад 400 картин. У галереї представлені твори більше ніж з десяти європейських країн, зокрема, з Нідерландів, Франції, Іспанії, також з країн Далекого Сходу, твори декоративно-ужиткового мистецтва.

Виставки, які експонують в галереї, можна переглянути офіційному сайті галереї – http://lvivgallery.org.ua/exhibitions . Адреса – вул. В. Стефаника, 3, м. Львів.

Нагадаємо, до Міжнародного дня музеїв, який відзначається 18 травня,  департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА спільно з Радою директорів музеїв Львівщини підготували серію роликів про музеї Львівської області під назвою «Дивуватися. Цінувати. Берегти. Музеї Львівщини». Кожний з роликів присвячений різним музеям. Метою проєкту є ознайомлення громадськості із музейною культурою області та промоція відвідування музеїв.

Серію відеороликів можна переглянути на сторінці голови Львівської ОДА Максима Козицького у Фейсбуці.

Ще більше новин:

«1939-1945. Ніколи знову»: на Львівщині вшанують пам'ять загиблих у Другій Світовій війні
На Львівщині зафіксовано 113 нових випадків захворювання на коронавірус
Понад 3,5 млн грн - на підтримку сільськогосподарських товаровиробників області
Відбулось перше засідання міжрегіональної робочої групи при Державній регуляторній службі
На Львівщині стартують конкурси на здобуття обласних премій для студентів та науковців
Аграріїв Львівщини запрошують 10 вересня взяти участь в земельному аукціоні