Передостаннє відео до Дня музеїв присвятили Львівській галереї мистецтв ім. Б. Возницького

_1621253696_613x321_3_0_nw

Сьогодні оприлюднили передостанній відеоролик із серії відео про музеї Львівщини, який присвячений Львівській національній картинній галереї ім. Бориса Возницького.

«Цей музей – один з найбагатших і найбільших за експозиційною площею в Україні, а його відділи розташовані у різних куточках міста Лева. Тож запрошую не лише до перегляду ролика, а й до відвідин цих неймовірних місць!», – зазначив у своєму дописі у Фейсбуці голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Відео можна переглянути за посиланням – https://www.facebook.com/maks.kozytskyy/posts/3941491849220793

Початком відкриття галереї вважається 14 лютого 1907 р., коли до галереї привезли колекцію західноєвропейського мистецтва українського цукрового магната з Поділля Івана Яковича, до якої входило понад 400 картин. У галереї представлені твори більше ніж з десяти європейських країн, зокрема, з Нідерландів, Франції, Іспанії, також з країн Далекого Сходу, твори декоративно-ужиткового мистецтва.

Виставки, які експонують в галереї, можна переглянути офіційному сайті галереї – http://lvivgallery.org.ua/exhibitions . Адреса – вул. В. Стефаника, 3, м. Львів.

Нагадаємо, до Міжнародного дня музеїв, який відзначається 18 травня,  департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА спільно з Радою директорів музеїв Львівщини підготували серію роликів про музеї Львівської області під назвою «Дивуватися. Цінувати. Берегти. Музеї Львівщини». Кожний з роликів присвячений різним музеям. Метою проєкту є ознайомлення громадськості із музейною культурою області та промоція відвідування музеїв.

Серію відеороликів можна переглянути на сторінці голови Львівської ОДА Максима Козицького у Фейсбуці.

«1939-1945. Ніколи знову»: на Львівщині вшанують пам'ять загиблих у Другій Світовій війні
На Львівщині зафіксовано 113 нових випадків захворювання на коронавірус
Понад 3,5 млн грн - на підтримку сільськогосподарських товаровиробників області
Відбулось перше засідання міжрегіональної робочої групи при Державній регуляторній службі