Під час робочої поїздки у Глинянську громаду представники Львівської РВА обговорили початок нового 2022-23 н.р. та проблеми освіти

У територіальній громаді працюють 6 ЗЗСО та 2 ЗДО. Два заклади загальної освіти працюють за змішаною формою, всі решта ЗЗСО та ЗДО – в очному режимі.

Кількість учнів в ЗЗСО – 1003 , з яких – 21 ВПО.

Для облаштування укриттів місцева влада виділила 150 тис. гривень із бюджету громади, об’єднала також кошти підприємців та батьків.

У червні 2022 року рішенням сесії міської ради закрили Розворянську філію Глинянського ЗЗСО І-ІІІст., усі педагоги закладу працевлаштовані в інші заклади громади.

У громаді успішно діє позашкільний заклад «Навчально-виробничий комплекс «Мозаїка», в якому займаються понад 60 дітей. Цей заклад створили за фінансування Європейського Союзу в партнерстві із Глинянською міською радою та благодійною організацією «Фонд розвитку Глинян».

У закладах освіти територіальної громади є 4 «Шкільні автобуси», один з яких – застарілий. Відтак, громада подала пропозицію на придбання 1 автобуса із можливістю залучення коштів місцевого бюджету 30 % від загальної вартості транспортного засобу.

Під час підготовки до опалювального сезону у громаді перевірили всі котельні та підписали акти про їхню готовність.