Робоча нарада щодо карстового провалля у селі Піски

21 квітня відбулась робоча нарада щодо виконання невідкладних робіт з ліквідації карстового провалу в селі Піски Щирецької селищної територіальної громади. Нараду провела голова Львівської районної державної адміністрації Христина Замула.

Відтак, у межах засідання вирішили заборонити рух автотранспорту по автомобільній дорозі Щирець-Тернопілля за винятком транспортних засобів, які залучені до ліквідації карстового провалу та автотранспорту мешканців, які проживають у с. Піски, та обмежити швидкість руху автотранспорту на карстонебезпечній ділянці.
Необхідним також визначили виконання геологічних та геофізичних досліджень карстонебезпечної зони та організації проведення моніторингу небезпечних екзогенних геологічних процесів у селі Піски.
Також вирішили вжити необхідних заходів щодо укладання договорів з відповідними організаціями на виділення необхідної техніки для проведення невідкладних робіт з ліквідації карстового провалу в селі Піски.
Окрім того, здійснюватиметься постійний моніторинг ситуації, яка складається в районі провалля.
Нагадаємо, що 20 квітня відбулось просідання ґрунту біля одноповерхового житлового будинку, внаслідок чого на подвір’ї утворилось провалля діаметром близько 30 метрів та глибиною 12 метрів.
Львівська районна державна адміністрація просить мешканців села Піски дотримуватися правил техніки безпеки, не відвідувати місце провалля, адже це зона підвищеної небезпеки.