k2FtbBdWr1

Під час засідання робочої групи обговорили пропозиції щодо облаштування Державного кордону в межах Львівщини

Сьогодні, 26 липня, під головуванням заступника голови Львівської облдержадміністрації Віталія Загайного відбулось засідання робочої групи з підготовки пропозиції щодо облаштування Державного кордону України в межах Львівської області.

Робочу групу створили згідно з розпорядженням голови Львівської ОДА Максима Козицького на  виконання  протокольного рішення координаційної наради під головуванням Секретаря Ради національної безпеки і оборони України від 20.07.2021 року.

Для облаштування Державного кордону потрібно завершити відведення земельних ділянок у постійне користування Державній прикордонній службі.

Земельні ділянки розташовані в межах 13 територіальних громад Львівщини, двох національних та трьох регіональних парків, що на території області. Виділити землі мають у таких цілях:

  • під смугу кріплення прикордонних знаків на сухопутній та річковій ділянках;
  • під лінію прикордонних інженерних споруд (загороджувальний паркан, рокадна дорога, дозорна стежка);
  • під окремо розміщені інженерні споруди (злітно-посадкові майданчики для вертольотів, металеві спостережні вежі).

Усі земельні ділянки потребують відповідного оформлення. Відтак, громади, національні парки та обласне управління лісового та мисливського господарства, на території яких є необхідні ділянки землі мають долучитись до передачі земель Державній прикордонній службі.

У підсумку засідання, члени робочої групи до 27.07.2021 готують пропозиції щодо вирішення проблемних які будуть скеровані на розгляд Ради національної безпеки і оборони України.