18 вересня, попри погодні умови, у парку Цитадель, який став центральною локацією в області, понад 200 учасників приєднались до Всесвітнього дня прибирання.

«Акція вже традиційно відбувається в третю суботу вересня в 24 регіонах України та 180 країнах світу і стартує синхронно о 10:00 год з дотриманням карантинних норм та обмежень. Маємо зареєстрованих понад 50 локацій на Львівщині, у територіальних громадах визначені координатори, які організовують процес на місцях – зазначає Катерина Політицька, координатор акції на Львівщині.

Акція розпочалась розминкою, інструктажем та еконастановами від представників волонтерського руху Let’s do it, Ukraine! Двогодинне прибирання, сортування і результат – понад 100 кг сміття вдалось зібрати на центральній локації.

Нагадаємо, що сьогодні українців із міст та містечок, сіл та селищ об’єдналися заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття. Прибирання на рекомендованих, індивідуальних та групових локаціях також пройдуть 25 вересня у зв‘язку із несприятливими погодними умовами.

Якщо ваші локації ще не запрацювали, організатори закликають брати з собою засоби індивідуального захисту, рукавички, великі пакети для сміття, запрошувати родину та друзів.

Сьогодні до події долучились представники влади, медіа, громадські організації та молодіжні центри. Також на центральну локацію приїхав мобільний молодіжний центр Львівщини Імпактбус, зокрема, під час поїздок в область відбувалась промоція акції та екосвідомості молоді.

Нагадаємо, що результати акції можна побачити на сайті: https://letsdoitukraine.org

Для цього кожен координатор акції повинен буде заповнити форму до 25 вересня 2021 року включно за посиланням: https://forms.gle/C6ybxoMRsRogAvFd8.