Підготовка населення до національного спротиву: для працівників Львівської РДА розпочалися навчання

Сьогодні для працівників Львівської РДА розпочалися навчання в межах підготовки населення до національного спротиву

Програма навчань передбачає триденний курс, що включає в себе правила поводження зі зброєю, тактичну медицину, аеророзвідку, радіозв’язок, топографію та тактику.

Організатор навчального курсу – КП ЛОР «Львівський обласний центр підготовки населення до національного спротиву «Захист Львівщини». Тренінг проведуть інструктори ДФТГ №2 Львівської міської територіальної громади.

Підготовка громадян України до національного спротиву – це сукупність заходів, які здійснюються державними органами та органами місцевого самоврядування з метою формування патріотичної свідомості та стійкої мотивації, набуття ними знань та практичних вмінь, необхідних для захисту України.

Основою підготовки громадян України до національного спротиву є їх загальновійськова підготовка, яка організовується за територіально-зональним принципом, ґрунтується на засадах високої мотиваційної привабливості та узгоджується з процесом трансформації системи комплектування за призовом відповідно до принципів та найкращих практик держав – членів НАТО.