Підприємство GREEN CUP, що у Комарнівській громаді, є потужним виробником паперових та гофрованих стаканчиків в Україні та Європі

Завдяки європейському обладнанню та високоякісній екологічній сировині воно швидко та впевнено увійшло у свій бізнес-сегмент.

На сучасному європейському обладнанні тут виготовляють не лише чимало стаканів (приблизно 4 мільйони в місяць), але й здійснюють точну обрізку, надійне склеювання та обробку швів.

Відтак, споживач отримує якісну продукцію, яка не протікає та не розвалюється за найменшого навантаження.

Адже на кожному етапі виробництва відбувається перевірка якості на найвищому рівні. Також 6-кольоровий німецький принтер здатен виконувати друк будь-якої складності.

Підприємство виробляє продукцію для відомих українських мереж – Lviv Croissants, Укрнафта, АNP, UPG, Chipo, Франсуа, Сім23 , П’яна вишня та багатьох інших компаній по всій Україні, а також у Польщі, Німеччині та Великобританії.

Саме завдяки таким відповідальним виробникам український бізнес тримається навіть в умовах війни!

Вистоїмо!🇺🇦

Комарнівська міська рада