Сьогодні під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Годика відбулось засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням

На засіданні розглянули питання погашення заборгованості з виплати заробітної плати та зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у таких підприємствах, як: ДП Львівський державний завод «Лорта», Львівське казенне експериментальне підприємство засобів пересування та протезування, ДП «Тренінговий центр «Майдан», ТзОВ «Спецавтономбуд» та інші.

Представники підприємств-боржників інформували членів комісії про причини утворення заборгованості, термінів та перспектив її погашення.

За підсумками роботи комісії надали конкретні доручення стосовно погашення наявних боргів. Зокрема, варто звернутись до органів виконавчої влади, у сфері управління яких перебувають ДП Львівський державний завод «Лорта» та Львівське казенне експериментальне підприємство засобів пересування та протезування, щодо вирішення питання погашення заборгованості з виплати заробітної плати перед їхніми працівниками.