Підписано меморандум про співпрацю між Львівським районом і муніципалітетом Кошице-Старе Місце (Словаччина)

Десятки тонн гуманітарної допомоги, прихистки для людей, які рятувалися від війни, та потужна підтримка у європейській спільноті – Словаччина від початку повномасштабного вторгнення є надійним партнером України у боротьбі із ворогом.

Зокрема, країна передавала гуманітарний вантаж та посильну допомогу для військових із Львівського району, які захищають Україну на фронті.

Відтак, сьогодні ми вкотре закріпили нашу дружбу, уклавши меморандум про співпрацю між Львівським районом і муніципалітетом Кошице-Старе Місце.

Сподіваємося, що це партнерство сприятиме інтеграції поміж Словаччиною й Україною та наближатиме нашу велику європейську родину до Перемоги над агресором!

Разом – сильні!