k2FtbBdWr1

Підсумки виконання бюджетів за доходами в розрізі територій області

З аналізу виконання бюджетів за доходами в розрізі територій Львівщини, проведеним департаментом фінансів Львівської ОДА,  випливає, що із 73-х громад план січня-квітня за надходженням податків до загального фонду бюджету виконала 61 громада. Від початку року спостерігається стабільний прогрес у цьому відношенні: у січні виконання забезпечила 41 громада, за 2 місяці – 53,  за 3 місяці – 54. Разом з тим не виконано планові завдання в Белзькій, Добросинсько-Магерівській, Козівській, Львівській, Моршинській, Новояричівській, Оброшинській, Перемишлянській, Самбірській, Сколівській, Червоноградській і Яворівській ТГ.

У Заболотцівській, Розвадівській, Підберізцівській, Славській, Меденицькій, Боринській, Івано-Франківській, Куликівській і Турківській громадах рівень виконання річного плану вже перевищує 40 % (загалом по області цей показник становить 32 %). Натомість, менше 25 % до річних планових завдань, що явно недостатньо, надійшло податків у Белзькій і Козівській ТГ.

Стосовно динаміки порівняно з відповідним періодом минулого року в області ще залишаються 5 громад із зменшенням надходжень (Белзька, Моршинська, Ралівська, Червоноградська і Яворівська), тоді як місяць тому таких ТГ було 8, а два місяці тому – 26. У Підберізцівській, Славській, Боринській, Куликівській і Заболотцівській громадах надходження зросли більш як у півтора рази.

Spread the love