Пластуни передали Максиму Козицькому Вифлеємський вогонь миру

Сьогодні українські скаути з Пластунського осередку Львівської області передали голові Львівської облдержадміністрації Максиму Козицькому Вифлеємський Вогонь Миру.

Голова Пласту у Львівській області Ольга Приходько розповіла,  що передріздвяну традицію розповсюджувати Вифлеємський вогонь миру започаткували в Австрії, проте завдяки пластунам акцію запровадили і в Україні.

«Цей вогонь, який єднає нас з Христом! Сподіваємося, що і надалі будемо поширювати Вифлеємський вогонь як і щороку, з кожного дому, з кожного управління, школи, лікарні чи будь-якого іншого місця. Бажаємо, щоб вогонь приносив Вам любов, щирість і радість!», – зазначила Ольга Приходько.

«Ви справді запалюєте вогні в душах! Дякуємо вам, пластуни, за те, що підтримуєте світлу традицію Вифлеємського вогню – передвісника свят, а головне – миру. Нехай цей Вогонь принесе добробут і спокій у кожну українську домівку!

Велика подяка Вам за те, що щороку передаєте Вифлеємський вогонь захисникам у зону бойових дій на Сході України, у прифронтові міста та військові госпіталі. У передсвятковий час Вогонь об’єднує усю країну!», – зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

У заході також взяв участь начальник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

Сьогодні з 16:00 усі охочі зможуть отримати вогонь у приміщені Залізничного вокзалу у Львові. Звідти кожен  зможе запалити свічку та перейняти символ миру до своєї оселі.

Вифлеємський Вогонь завжди був передвісником свят, затишку і всього теплого, з чим асоціюється Різдво. Впродовж останніх років для багатьох Вогонь став доповненням під час святкування Різдва Христового. Тому Вогнем з Вифлеєму люди запалюють свічки під час  Святої  Вечері.

Довідково:

Цього року лампадку у Вифлеємі запалили 24 листопада.  Опісля його привезли до Відня, де 12 грудня в храмі святого Стефана його урочисто передали усім представникам скаутських організацій.