k2FtbBdWr1

Державна та регіональна підтримка: відбулась зустріч із бізнесом Львівського та Червоноградського районів

Представники громад Львівського та Червоноградського району взяли участь в обговоренні реалізації програм регіональної та державної підтримки бізнесу. Про це інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Заступник директора департаменту-начальник управління промисловості, підприємництва та інвестиційної політики Орест Гринів детально ознайомив бізнес районів з Програмою підвищення конкурентоспроможності Львівської області. Її завданням є забезпечення високого рівня економічного розвитку та конкурентоспроможності Львівської області.

Під час зустрічі наголосили щодо конкурсів, які тривають в межах Програми, зокрема, щодо здешевлення кредитів для суб’єктів малого підприємництва Львівської області.  Підприємці можуть отримати відшкодування відсотків за кредитами, які вони беруть для придбання устаткування, обладнання, модернізацію технологічного процесу виробництва, розробку нових видів продукції тощо.

Також Програма передбачає  і підтримку підприємницької ініціативи учасників АТО (ООС). Тут підприємці, які мають статус учасника АТО (ООС), можуть отримати компенсацію частини відсотків за кредитами, а також разову грошову виплату на реалізацію стартап-проєкту на придбання устаткування, обладнання, інших засобів виробничого призначення.

Одним із нових завдань Програми є підтримка інноваційних проєктів підприємців-початківців. Інновації – ключовий пункт для економічного зростання та збільшення продуктивності, тому підтримуємо інновації молодих підприємців на всіх етапах реалізації стартап-проєктів: від розробки ідеї до її комерціалізації.

Також на зустрічі з громадами детально обговорили механізми реалізації  державної кредитної програми «Доступні кредити 5-7-9%», державної програми надання допомоги по частковому безробіттю та одноразової допомоги ФОПам та найманим працівникам.

Зазначимо, що з метою різносторонньої підтримки громад, особливо в час карантинних обмежень, розроблений сайт «Львівщина. Люди дії». Для отримання актуальної й вичерпної інформації можна звертатись за посиланням.