«Понад 34,5 млн грн додатково спрямували на мікропроєкти та проєкти регіонального розвитку», – Максим Козицький

Згідно з розпорядженням голови Львівської облдержадміністрації  № 696/0/5-21 від 11.08.2021 р., за погодженням із Львівською обласною радою, розподілили додаткову субвенцію з обласного бюджету між місцевими бюджетами області на реалізацію Комплексної програми регіонального розвитку Львівщини на 2021-2025 роки, в обсязі понад 34,5 млн гривень.

«За рахунок цієї субвенції заплановано реалізувати 100 проєктів місцевих ініціатив та 12 проєктів регіонального розвитку. Для отримання коштів обласного бюджету органам місцевого самоврядування необхідно уточнити показники місцевих бюджетів та забезпечити співфінансування проєктів.

Наголошую, що  відповідно до протоколу засідання Конкурсної ради від 21 липня, роботи мають бути розпочатими до 1 вересня поточного року. У випадку, якщо замовники робіт не розпочнуть їх реалізацію до встановленого дедлайну, такі проєкти будуть анульованими», – про це зазначив голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

З початку року на фінансування Комплексної програми регіонального розвитку Львівщини на 2021-2025 роки з обласного бюджету спрямували понад 3,7 млн грн, з них на проєкти місцевих ініціатив – 1,8 млн грн, на проєкти регіонального розвитку  – 1,9 млн гривень.

У департаменті фінансів нагадують, що пропозиції щодо фінансування вищезгаданої програми подаватимуться до розгляду керівництвом облдержадміністрації за умови виконання робіт, забезпечення співфінансування та поданих щотижневих замовлень.