k2FtbBdWr1

Понад 350 тисяч гривень спрямували з обласного бюджету на фінансування заходів з енергозбереження

Мешканці Львівщини активно готуються до опалювального сезону, впроваджуючи енергозберігаючі заходи. Відтак зменшення енергоспоживання дасть змогу заощадити власні кошти. Варто звернути увагу, що обласний бюджет відшкодовує позичальникам частину відсоткової ставки за кредитами, частину тіла кредиту та частину вартості обладнання, що використовують відновлювальні джерела енергії. Таким чином, з обласного бюджету на цю мету спрямували понад 368,4 тис. гривень.

Це дало змогу 385 позичальникам відшкодувати частину відсоткової ставки за кредитами в сумі 99,8 тис. гривень (середня вартість відшкодування становить 259,33 гривень на одну особу), 16 особам відшкодувати 10 % вартості встановлених сонячних електричних станцій приватних господарств потужністю від 10 до 30 кВт в загальній сумі 240,0 тис. гривень та 1 особі 20 % вартості встановленої сонячної електричної станції приватного господарства потужністю до 10 кВт у сумі 28,6 тис. гривень.

Фінансування заходів з енергозбереження проводиться в рамках Комплексної програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021-2025 роки.

Spread the love