k2FtbBdWr1

Дітей Львівщини навчають надавати першу домедичну допомогу

Напередодні, 9 серпня, в селі Стрілки Старосамбірського району для дітей організували навчання з надання першої домедичної допомоги.  Заняття провели інструктор-парамедик, викладач Львівського державного університету внутрішніх справ Андрій Дякович та викладач інформаційної безпеки, топографії Анастасія Віт.

Учасників також ознайомили із правилами поводження при виявленні зброї та вибухонебезпечних предметів, поводження зі зброєю при стрільбі.

Як зазначають у департаменті комунікацій та внутрішньої політики Львівської облдержадміністрації, громадська організація «Військово-патріотичний вишкіл «Патріот» стала переможцем у конкурсі серед інститутів громадянського суспільства та отримає фінансування на проведення вишколу в кількох районах Львівщини.

Проєкт триватиме до кінця 2021 року та містити в собі проведення відкритих уроків для учнів шкіл Львівської області, дітей із зони АТО, вихованців дитячих таборів Львівщини із залученням бійців добровольчих батальйонів, Збройних Сил, Національної гвардії.