Понад півтори сотні представників громадянського суспільства подались до участі у новому складі Громадської ради при Львівській ОДА

Завершився прийом документів від представників інститутів громадянського суспільства для участі у формуванні нового складу Громадської ради при облдержадміністрації. Загальна кількість поданих заявок від кандидатів – 158. Інформують у департаменті комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОДА.

Кількісний склад Громадської ради відповідно до Типового положення про громадську раду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996 (зі змінами), становитиме не більше 35 осіб, які визначатимуться шляхом електронного рейтингового голосування з 12 до 15 травня 2021 року на платформі «Election Runner».

«Тобто кожний кандидат отримає посилання з унікальним «індикатором виборця» та «ключем виборця» і зможе проголосувати лише один раз за 35 осіб. Зокрема, Львівська обласна державна адміністрація відмовилась проводити Установчі збори у зв’язку з карантинними обмеженнями через пандемію», – розповів директор департаменту комунікацій та внутрішньої політики облдержадміністрації Дмитро Посипанко.

Варто зауважити, що перед початком проведення голосування у департаменті проведуть серію онлайн-роз’яснень для кандидатів щодо процедури електронного рейтингового голосування.

Відтак, ініціативна група до 19 квітня 2021 року перевірятиме документи кандидатів до складу Громадської ради на відповідність встановленим вимогам. Опісля на засіданні сформує остаточний список інститутів громадянського суспільства з пропозицією усунути виявлені недоліки. Відповідно протягом 5 календарних днів, а саме з 20 до 24 квітня кандидати матимуть можливість усунути виявлені недоліки.

«Вчора, 14 квітня, відбулося друге засідання ініціативної групи, представники якої роблять усе можливе, щоб якісно перевірити подані документи та завершити процес формування складу Громадської ради», – зауважив голова ініціативної групи з підготовки формування нового складу Громадської ради при облдержадміністрації Анатолій Шалаєв.

Уся детальна інформація щодо формування Громадської ради при Львівській облдержадміністрації та усунення виявлених недоліків у поданих документах буде надсилатись на електронні адреси кандидатів.