Попри складну ситуацію у нашій країні, до малечі Львівського району завітав Святий Миколай

За сприяння соціальних працівників територіальних громад району та спеціалістів управління соціального захисту населення Львівської районної адміністрації 33 діток Героїв Небесної Сотні

, загиблих та зниклих безвісти Захисників та Захисниць взяли участь у благодійній виставі-мюзиклі «Вкрадений час», яка відбулася 19 грудня у комплексі «Emily Resort» у м. Винники.

«Вкрадений час» – це фантастична історія, від якої перехоплює подих як у діток, так і в дорослих: карколомні пригоди, неймовірні відкриття та нелегкі випробування, які яскраві головні герої обов’язково долають, навчившись бути мудрими, розважливими та відкривши свої серця для добра.

Малеча отримала незабутні враження від подорожі до світу Святого Миколая!