Посмертно присвоєно звання “Герой України” захиснику Богдану Калагурському

Президент України Володимир Зеленський посмертно присвоїв звання Героя України колишньому головному інженеру “Львівобленерго”, захиснику Богдану Калагурському.

Військовий загинув на війні із російським окупантом 19 серпня 2022 року у селі Благодатне Миколаївської області. Герой був капітаном 106 механізованого батальйону 63 бригади ЗСУ.

Богдан Петрович народився 17 квітня 1978 року у селі Оброшине Львівського району. Навчався він у Національному університеті “Львівська політехніка” на електроенергетичному факультеті за спеціальністю “Електротехнічні системи електроспоживання”.

З квітня 2001 року розпочав працювати у “Львівобленерго” – від електромонтера ОВБ до заступника начальника служби охорони праці та головного інженера Центрального РЕМ.

Памʼятаємо та вдячні за подвиг!