Посилення імпульсу для підтримання зв’язків між містами і регіонами України та Європи – одне з головних завдань Міжнародного саміту міст та регіонів, який відбувся у Києві.

У заході взяли участь представники органів державної влади та місцевого самоврядування, асоціацій органів місцевого самоврядування, представники міжнародних проєктів технічної допомоги та близько 200 іноземних лідерів місцевого самоврядування з більш ніж 40 країн світу.

У межах саміту обговорено питання реінтеграції українських територій, подолання гуманітарних викликів, відновлення життєдіяльності громад за участі міжнародних урядових та неурядових організацій. Також представлено концепцію Регіонального офісу міжнародного співробітництва.

За результатами саміту заплановано підписання підсумкової Декларації й низки угод про партнерство на муніципальному рівні та підписання угоди про вступ України в систему Механізму цивільного захисту ЄС.