20 квітня  на базі 15-ої  Державної пожежно-рятувальної частини 10 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Львівській області відбувся  навчально-методичний збір з питань організації виконання заходів цивільного захисту на території Львівського району.

Захід мав на меті підвищити професійний рівень фахівців структурних підрозділів Львівської райдержадміністрації та територіальних громад з питань цивільного захисту, а також надати методичну допомогу керівному складу місцевих державних організацій, органів місцевого самоврядування щодо реалізації завдань захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій.

Окрім практичних заходів, учасники збору ознайомилися з роботою 15-ої  Державної пожежно-рятувальної частини 10 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України. Зокрема, фахівці пожежної частини  продемонстрували зразки засобів індивідуального захисту,  приладів та обладнання для виконання завдань  радіаційного та хімічного захисту.