«Повітряна тривога»: у Львові та області увімкнули системи оповіщення

Сьогодні, 24 лютого, від Державної служби надзвичайних ситуацій України надійшов сигнал «Повітряна тривога». За сигналом була включена система оповіщення у Львівській області.

Сигнал «Увага всім» – звучання електросирен передавався через гучномовці та всі наявні засоби оповіщення.

До населення цей сигнал транслюють телеканали UA:Львів та Перший Західний, радіо «Українське» радіо «Львів» та Радіо «Перше». Також інформація надходить через мережу дротового радіомовлення від департаменту з питань цивільного захисту щодо дій в умовах надзвичайної ситуації.

Зауважимо, що станом на ранок, сигнали електросирен лунали поблизу Головного залізничного вокзалу та в центрі Львова.

Можливо повторення сигналу «Повітряна тривога».

Про «Відбій повітряної тривоги» буде оголошено додатково.

Закликаємо громадян зберігати спокій, залишатися по можливості вдома та слідкувати за повідомленнями органів влади.