Працівники територіальних громад стали помічниками Святого Миколая

За традицією, у ніч на 19 грудня Святий Миколай залишає дітям подарунки під подушками.

Напередодні свята малеча пише до нього листи зі своїми заповітними побажаннями. Єдине бажання багатьох українських діточок сьогодні – повернути своїх батьків.

Діти загиблих воїнів теж писали листи до Чудотворця із своїми проханнями. До діток, які втратили на війні своїх батьків, завітав справжній Святий Миколай.

З ініціативи Благодійного фонду Hope.ua спільно з Львівською районною військовою адміністрацією, працівники територіальних громад стали помічниками Святого Миколая.

Пакунки отримали 39 дітей.

Так, благочинці подарували діткам трохи казки та передріздвяного дива. Нехай же передноворічне диво завітає до кожної української дитини із щедрими дарунками!