Офіс з просування експорту України запрошує взяти участь у міжнародному онлайн B2B заході Food eirEEN Meet the Buyer & Matchmaking Event 2021 та отримати можливість обрати зустрічі з переліку приблизно 25 баєрів, представити власну продукцію, ініціювати міжнародне співробітництво та розширити базу ділових контактів. Інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Це унікальна можливість для виробників та постачальників харчових продуктів і напоїв призначити віртуальні B2B зустрічі з баєрами – представниками ринку харчових продуктів Ірландії та країн ЄС.

Програма двосторонніх зустрічей триватиме лише один день – 9 червня 2021 року за підтримки Enterprise Europe Network та мережі партнерів з понад 20 країн та об’єднає компанії з наступних категорій продукції:

– Хлібобулочні вироби

– Кондитерські вироби

– Молочні продукти

– Напої

– Продукти глибокого заморожування

– М’ясо та птиця

– Овочі та фрукти

– Снеки

– Харчові інгредієнти

– Морепродукти

Зареєструватися на захід можна за посиланням до 2 червня 2021 року.

Необхідно заповнити інформацію про себе та організацію. Заповнюючи обов’язковий розділ Marketplace (що пропонує компанія та у якому типі партнерства зацікавлена) виробники та постачальники збільшують власні шанси знайти найбільш відповідного потенційного бізнес-партнера. У графі Support Office вказати «State Institution Export Promotion Office of Ukraine».