Прем’єр-міністр: Найближчим часом у МОЗ ухвалять рішення про дату й порядок використання бустерної дози вакцини проти COVID-19

_1640072073_613x321_3_0_nw

В Україні достатньо вакцин для щеплення українців проти коронавірусу. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV. За його словами, в Україні є запас у понад 9 млн доз вакцин від 4 виробників, визнаних у світі.

«Люди мають можливість безкоштовно вакцинуватися будь-коли і в будь-якому зручному місці. Під час поїздок у регіони я особисто заїжджаю в центри вакцинації, спілкуюся з людьми та лікарями. Вакцина — єдиний спосіб подолати пандемію та розвивати нашу економіку», — відзначив Прем’єр-міністр.

Денис Шмигаль зауважив, що наказом Міністерства охорони здоров’я від 16 грудня дозволяється використання третьої дози для людей зі слабким імунітетом. Крім того, найближчим часом відбудеться засідання експертної ради МОЗ, яка ухвалить рішення про дату й порядок застосування бустерної дози.

Як зазначив Прем’єр-міністр, за рік в Україні зроблено понад 27 млн щеплень проти COVID-19.

На горі Пікуй відновили пам’ятний знак про сходження на вершину Івана Франка
На Львівщині зафіксовано 70 нових випадків захворювання на коронавірус
В Україні затвердили електронні трудові книжки
«Об’єднані зусилля ‒ 2021»: понад п’ять тисяч військових беруть участь у навчаннях оборонного характ...