Престольне свято у Храмі Зіслання Святого Духа у місті Кам’янка-Бузька

Сьогодні у Храмі Зіслання Святого Духа у місті Кам’янка-Бузька відбулось Святкове Архієрейське Богослужіння у супроводі дитячого хору із церкви Владичиці України м. Червоноград. Божественну Літургію очолив Правлячий Архиєрей Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ Кир Михаїл (Колтун).

«У світле та величне свято Зіслання Святого Духа та День батька дякуємо Вам за те, що своїми батьківськими настановами, своєю промовою долучились до спільної молитви, що ми могли почути справді важливі слова про Бога, про любов, про Святого Духа», – звернулась до Владики голова Львівської райдержадміністрації Христина Замула.
Також очільниця району привітала духовенство та парафіян з радісним та світлим святом Зіслання Святого Духа та побажала добра, любові та уваги від близьких, щоб благодать Святої Трійці торкнулася кожного та надала всім душевних сил, подарувала кожному сімейний затишок і добробут, принесла щастя і впевненість у майбутнє.
У світле та величне свято найменші парафіяни здійснили Перше Святе Причастя. Опісля Богослужіння освятили каплицю. Владика окропив усіх присутніх свяченою водою. А на завершення відбувся святковий концерт.